вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 212
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Лисиче

home Познати

Бојана Родиќ во страстен бакнеж со момчето, а коментарот кој им го напиша Вељко не го очекуваа (фото)

Бојана Родиќ во страстен бакнеж со момчето, а коментарот кој им го напиша Вељко не го очекуваа (фото)

Мирко Шијан не крие колку е за заљубен во Бојана Родиќ, инаку сестра на Богдана Ражнатовиќ, па објави фотографија на социјалните мрежи каде страсно се бакнуваат.

За љбовната фотографија коментираше и Вељко Ражнатовиќ, на кого Мирко му е еден од најдобрите пријатели.

„Чекаме спаринг партнер“, напиша Вељко под сликата на Инстаграм, а Шијан додаде:

„Да ме научиш да играм прво, па ќе спарираме“.

За српските медиуми тоа беше доволно да започнат шпекулациите дека во семсјтвото Родиќ наскоро ќе има уште еден зет, па и второ внуче. 

Најнови вести

Локални избори 2021