среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 179
home Познати

Бојана Родиќ „скоцкана“ под шатор: Сите гледаат во нејзиното мини здолниште (ФОТО)

Бојана Родиќ „скоцкана“ под шатор: Сите гледаат во нејзиното мини здолниште (ФОТО)

Бојана Родиќ се породи на 9 август и роди син, кого таа и нејзиниот партнер Мирко Шијан го нарекоа Зоран, а сега покажа како изгледа само еден месец и неколку дена по породувањето.

Имено, Родиќ брзо ја врати старата фигура, па ги изненади своите фанови со фотографии по породувањето. Многумина коментираа дека изгледа одлично како да не била ни бремена.

Таа е многу активна на Инстаграм, каде често објавува фотографии од малиот Шијан, но и свои. Овој пат, таа се сними на прослава организирана под шатор, и ги воодушеви сите со својот стајлинг.

За оваа пригода, Бојана носеше краток син фустан и црна јакна, а во еден момент ги сликаше своите витки нозе и го распамети посилниот пол.

Локални избори 2021