понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 28
home Познати

БОГДАНА ВОЗИ, ВЕЉКО ЈА ГАЛИ – Ражнатовиќ ја снимаше својата сопруга, па покажа што и прави во автомобилот (ВИДЕО)

БОГДАНА ВОЗИ, ВЕЉКО ЈА ГАЛИ – Ражнатовиќ ја снимаше својата сопруга, па покажа што и прави во автомобилот (ВИДЕО)

Вељко Ражнатовиќ уште еднаш објави видео на социјалните мрежи на кое се гледа колку ја сака својата сопруга Богдан.

Синот на Цеца и боксерот сподели видео од автомобилот на социјалните мрежи. Сопругата на Вељко возеше, а тој цело време ја држеше раката на нејзиниот образ и ја милуваше.

Видеото може да го погледнете ТУКА.

ЕУРО 2020

Македонија