петок, 29. јули 2022. Вести денес: 44
home Познати

Богдана во Тител поседува вистинска луксузна вила- насекаде златни детали, а една просторија е како од бајките (ФОТО)

Богдана во Тител поседува вистинска луксузна вила- насекаде златни детали, а една просторија е како од бајките (ФОТО)

Убавата снаа на Цеца, Богдана, пред да се омажи за младиот боксер Вељко Ражнатовиќ, живееше во домот на нејзините родители во Тител.

На атрактивната црнка никогаш ништо не и недостасуваше, а судејќи според фотографиите направени во нејзината семејна куќа, таа живееше во вистински луксуз.

Екипата на ало.рс неодамна го посети домот на Родиќ, а како што велат таму ги дочекале како вистински домаќини.

Инаку, Богдана завршила деловно училиште, насока финансии и сметководство, а нејзините постари сестри се исто така универзитетски образовани. Најстарата Бојана завршила Правен факултет, а Наташа дипломирала Менаџмент во медиуми.

Пред да го запознае Вељко, Богдана работеше во семеен бизнис, а освен што беше задолжена за финансии, немаше проблем да продава кокошки на пазарот.

Во продолжение погледнете неколку фотографии од домот на Богдана.

Коронавирус