сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 79
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Богдана Родиќ се омажи богато, но кога ќе видите како живеат нејзините сестри се ќе ви стане јасно- овие фотографии ќе ви го поматат умот

Богдана Родиќ се омажи богато, но кога ќе видите како живеат нејзините сестри се ќе ви стане јасно- овие фотографии ќе ви го поматат умот

Снаата на Цеца Богдана Родиќ и сопруга на боксерот Вељко Ражнатовиќ медиумите често ја опишуваат како една од најубавите сопруги на познатите мажи во Србија.

Но таа не е единствена убавица во своето семејство, објавуваат медиумите.

 

View this post on Instagram

 

If you ask me what is perfection? I’ll tell you this! 💙 #memories #justsmile

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

Богдана Ражнатовиќ има две сестри Бојана и Наташа Родиќ кој не се ниту помалку атрактивни и познати од нивната сестра, а исто така живеа и луксузен живот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

 

View this post on Instagram

 

Prelepaaa!! @bogdanaraznatovic 💫💞 #proudsister My Makeup: @olja_beocanin

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

Доказ за тоа се фотографиите на Инстаграм каде двете убавици живеа многу полуксузно од нивните врснички.

 

View this post on Instagram

 

Girls 👭💥

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

 

View this post on Instagram

 

🥂

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

Тие сакаат да посетуваат луксузни дестинации, да носат брендирана облека, шопинг, излегувања и се љубители на забавите.

 

View this post on Instagram

 

Catch the moment 🌇

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

 

View this post on Instagram

 

Summer vibes 🌴 #miami

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

За нив посетата на Доминиканската Република станало секојдневие, како Париз и многу други градови и држави, уверете се самите во продолжение.

 

View this post on Instagram

 

My @vk_dresses always looks perfect 🤩

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

 

View this post on Instagram

 

🎞

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

 

View this post on Instagram

 

Live the life you love, love the life you live 😌👙 @jat_swimsuits

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

 

View this post on Instagram

 

U gradu ljubavi! 😍 @jat_fashion_room 💫

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

Коронавирус