понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 104
home Познати

Богдана Ражнатовиќ се прошета со гол стомак на само три месеци по породувањето (фото)

Богдана Ражнатовиќ се прошета со гол стомак на само три месеци по породувањето (фото)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана, го привлекува вниманието на медиумите откако таа започна да излегува со синот на Цеца Ражнатовиќ, му стана сопруга, па роди и син.

Медиумите особено пишуваа за снаата на кога беа откриени нејзините стари слики, на кои ја видовме пред естетските интервенции.

Таа неодамна стана мајка на малиот Жељко, а сега е фотографирана од папаците во топ форма облечена во хеланки само три месеци по породувањето.

Новото семејство беше излезена во прошетка, а количкта ја туркаше новопечениот татко.

Локални избори 2021