понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Богдан и приреди на Цеца незаборавно изненадување за денот на вљубените- додека тој го организираше ова пејачката се топеше (ФОТО)

Богдан и приреди на Цеца незаборавно изненадување за денот на вљубените- додека тој го организираше ова пејачката се топеше (ФОТО)

Најголемата балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражанатовиќ веќе некое време ужива во љубовната врска со новото момче Богдан Срејовиќ.

Овој пат Цеца не крие веќе како и е на љубовен план, а со фановите сподели и што добила во пресрет на денот на вљубените кои се прославува утре.

Пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија од букет со јагоди кои беа целите прелиени со чоколадо.

Цеца ја опиша фотографијата со текст насловен „Love“, тагнувајќи го своето момче.

ЕУРО 2020

Македонија