понеделник, 28. септември 2020. Вести денес: 87
home Познати

Богатство вредно колку кралското семејство: Ѕирнете во луксузниот дом на Дејвид Бекам, а од еден детаљ се ќе ви стане јасно за богатството

Богатство вредно колку кралското семејство: Ѕирнете во луксузниот дом на Дејвид Бекам, а од еден детаљ се ќе ви стане јасно за богатството

Семејството Бекам е едно од најпопуларните во Велика Британија, па и во светот, некои би рекле дека се попопуларни и од британското кралско семејство.

Секој чекор и потег на Викторија и Дејвид Бекам и нивните деца се следи со внимание, а нивниот семеен бизнис продолжува да цвета.

Викторија (44) и Дејвид (43) имаат семеен дом во западен Лондон вреден 31,5 милиони фунти, што неодамна го реновираа за 8 милиони фунти.

Таму живеат со нивните деца Харпер (7), Ромео (13), Круз (16) и Бруклин (19), погледнете.

Фановите инаку според фотографиите забележаа и многу луксузни детали кои чинат цело богатство, како на пример луксузните лустери, огледала и камин, погледнете:

Коронавирус