понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 22
home Познати

Богатиот бизнисмен „не знаеше“ каде да ја гледа: Хрватската пејачка со деколте до папокот блесна во бело на луксузна венчавка (ВИДЕО)

Богатиот бизнисмен „не знаеше“ каде да ја гледа: Хрватската пејачка со деколте до папокот блесна во бело на луксузна венчавка (ВИДЕО)

Хрватската пејачка Маја Шупут во саботата на 39 години го кажа своето судбоносно „ДА“ по три години врска со младиот бизнисмен Ненад Татаринов (36).

Свадбената прослава како од бајките се одржа во Истра , додека пејачката блескаше во белата венчаница со длабоко деколте.

 

View this post on Instagram

 

Ono kad potpises najvazniji papir ??

A post shared by majasuput (@majasuput) on

По венчавката таа на својот Инстаграм профил сподели видео од прославата кое им ги насолзи очите на многумина фанови.

На луксузната локација претходно се венчаа и хрватската пејачка Нина Бадриќ, фудбалскиот репрезентативец Ведран Чорлука, како и Северина и Игор Којиќ.

 

View this post on Instagram

 

U dobru i zlu , od danas do zauvijek ???

A post shared by majasuput (@majasuput) on

Коронавирус