недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Богата, но пластична: Погледнете ја девојката на најпосакуваниот затвореник (ФОТО)

Богата, но пластична: Погледнете ја девојката на најпосакуваниот затвореник (ФОТО)

Затворската фотографија му донесе светска слава, но и богата кариера. Откако излезе од затвор, синоокиот Џереми Микс (33) стана манекен, и тоа добро платен.

Тој присуствува на модните случувања, а на Модната недела во Париз првпат се појави во друштво. И тоа не чие било, туку на богаташката Клое Грин (26).

Трпеливо позирале складно облечени, па светските медиуми веќе ги прогласија за трендсетерски пар.

Синооките Клои и Џереми на секое појавување се интересно облечени и го привлекуваат вниманието, но за разлика од неговата, нејзината убавина е плод на пластичната хирургија.

Клои е наследничка на модна империја. Иако светот се сомнева на искреноста на нивната врска, засега добро им одолеваат на искушенијата.

Пред неколку години Џереми беше осуден на 27 месеци затвор поради поседување оружје и учество во злосторства со бандата Нортсајд генгстер крипс.

Најнови вести

Коронавирус