четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 147
home Познати

Бобан Рајовиќ призна: Ја изневерувам сопругата, но секогаш и’ се враќам

Бобан Рајовиќ призна: Ја изневерувам сопругата, но секогаш и’ се враќам

Пејачите често ги следат приказни дека се големи заводници, но епитетот на љубовник на Бобан Рајовиќ очигледно му одговара. Тој без срам призна дека понекогаш ја изневерува сопругата, но секогаш нејзе и се враќа.

-Не е вистина дека сум во кавга со жената. Од време навреме точно е дека шарам, но секогаш и’ се враќам, истакна пејачот во една емисија.

Бобан е веќе 27 години во брак со сопругата Драгана со која има три деца.

 

Коронавирус