понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

Блесна во бел фустан неколку дена по запросувањето: Ќерката на Топалко се омажи за поранешниот сопруг на познатата водителка со која има и дете

Блесна во бел фустан неколку дена по запросувањето: Ќерката на Топалко се омажи за поранешниот сопруг на познатата водителка со која има и дете

Хелена Топаловиќ, ќерката на пејачот Милан Топаловиќ – Топалко го изговори судбоносното „ДА“ на својот партнер кој пред само неколку дена ја запроси.

Наследничката на Топалко се омажи во кругот на најблиското семејство, а тоа го потврди и нејзиниот татко.

-Така е, Хелена се омажи. Ви благодарам на честитките, изјави тој за српски Телеграф.

Тој додава дека приватна работа е венчавката и затоа е направена во кругот на семејството, не сакале да ѕвонат на сите ѕвона.

Хелена се омажи за поранешниот сопруг на водителката Јелена Димитријевиќ со кого тој има и дете.

Инаку пред само неколку дена таа беше и запросена во хотелска соба во Шпанија додека беше на одмор со своето момче.

Најнови вести

Локални избори 2021