понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 164
home Познати

Блам на Оскарите: Сакала да личи на Анџелина Џоли, но има 50 килограми повеќе

Блам на Оскарите: Сакала да личи на Анџелина Џоли, но има 50 килограми повеќе

Нејзиниот необичен и чуден стил на облекување не беа оправдување за грешката која ја направи со стилот на Оскарите.

Актерката Патриша облече фустан со длабок шлиц и деколте.

Црното е важно, но многумина се сложија дека направила катастрофа со изборот на облека.

Критичарите коментираат дека за оваа креација Патриша сигурно била инспирирана од Анџелина Џоли, но требало да и биде јасно дека има барем 50 килограми повеќе од актерката.

Најнови вести

Коронавирус