вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 139
home Познати

Благица Павловска дувна 60 свеќички- погледнете ја нејзината торта (ФОТО)

Благица Павловска дувна 60 свеќички- погледнете ја нејзината торта (ФОТО)

Фолк-пејачката Благица Павловска наполни 60 години, а јубилејниот роденден го прослави со најблиските.

Тортата на пејачката беше со нејзиниот лик.

Коронавирус