четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 167
Во живо

ВО ЖИВО: Мицкоски на средба со граѓани во Радовиш

home Познати

Бизарноста од Џенер: Го промени полот, ги покажа ужасните изгореници, а сега има посебно барање од своите деца!

Кејтлин рече дека е среќна што по долга борба, конечно има свое вистинско ЈАС.
Бизарноста од Џенер: Го промени полот, ги покажа ужасните изгореници, а сега има посебно барање од своите деца!

Американецот Брус Џенер, поранешна олимписка ѕвезда, го промени својот пол пред две години, а тогаш стана Кејтлин Џенер.

Позади себе има три пропаднати брака и шест деца.

Кејтлин рече дека е среќна што по долга борба, конечно има свое вистинско ЈАС.

-Тој потполно се внесе во улогата на жена, а последната бизарност е барањето, неговите деца да го викаат МАМА, а не тато, иако сите тие имаат своја биолошка мајка, пренесуваат американските медиуми.

Hair looking great thanks to @rosy_bliss. Nose is not, but healing well!

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on

Најнови вести

Локални избори 2021