среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 157
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

БИЗАРНО однесување на Меган Фокс: „Направив дупка на комбинезонот за да имаме секс“

БИЗАРНО однесување на Меган Фокс: „Направив дупка на комбинезонот за да имаме секс“

Меган Фокс и Машин Ган Кели открија дека ништо не може да им застане на патот на нивните планови за интимни врски, па дури и да ја уништат скапата облека.

Имено, на социјалната мрежа Инстаграм, Меган објави пораки меѓу неа и стилистот Маив Рајли.

– Дали синиот комбинезон беше скап? Фокс го прашала стилистот, додавајќи:

„Само направивме дупка во меѓуножјето за да можеме да имаме секс“, признала Меган.

Стилистот и одговори.

„Те мразам“ – напиша таа и додаде неколку емотикони кои плачат од смеење.

„Ќе го поправам“, заклучи таа.

Меган објави неколку фотографии и видеа на Инстаграм во ист комбинезон.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Коронавирус