сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Бизарен моден детал на лицето на Анџелина Џоли ја шокираше јавноста (ФОТО)

Бизарен моден детал на лицето на Анџелина Џоли ја шокираше јавноста (ФОТО)

Глумицата Анџелина Џоли се појави на премиерата на филмот „Етерналс“ во Лос Анџелес заедно со своите деца Захар, Медокс, Нокс, Вивијен и Шајло. Синот Пакс не е виден на црвениот тепих.

Иако таа блескаше во секси фустанот во сиво-кафена боја, сепак малиот моден детаљ на нејзиното лице предизвика остри реакции на модните критичари и фанови.

Актерката стави златна нараквица на брадата која одговараше на другиот накит, но која чудно ја поврзуваше устата со вратот, поради што некои модни списанија ја опишаа како „Анџелина од племето на логорот“.

Коронавирус