вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Бившиот на Клои Кардашијан тврди: Спиев со повеќе од 2.000 жени

Бившиот на Клои Кардашијан тврди: Спиев со повеќе од 2.000 жени

Поранешниот сопруг на Клои Кардашијан (34), пензионираниот НБА-кошаркар Ламар Одом (39) напишал мемоари под називот „Darkness to Light“ во кои тој ја открива зависноста од секс.

– Бев опседнат со сексот толку долго што дури не се ни сеќавам. Зависник сум, рекол кошаркарот.

Одом досега спиел со повеќе од 2.000 жени.

– Имаше премногу стриптизерки за да можам да ги избројам. Тоа не беше голема работа, но често ги плаќав, вели Одом.

Коронавирус