среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 138
АКТУЕЛНО

Повторно над 2.000 заболени од коронавирус во земјава

home Познати

Бившата на Кајмакоски му се нафрли на Гастоз (ФОТО)

Бившата на Кајмакоски му се нафрли на Гастоз (ФОТО)

Пред околу еден месец, поранешната сопруга на поп-пејачот Даниел Кајмакоски, Кристина Димитриевска, на српскиот пејач и ријалити учесник, Ненад Маринковиќ-Гастоз, преку Инстаграм му понуди заедничка дружба во кино.

Оттогаш не помина многу време, а Гастоз не чекаше за да се збилижи повеќе со македонската убавица или пак таа со него?!

Тој изминатиот викекенд имаше настап во Скопје, а Кристина заедно со своите пријатели имаше јасна агенда за забава.

Дали имале време за кино дружба како што се договорија претходно, не знаеме, но сигурно е дека се дружеа, а фотографиите таа ги објави на социјалните мрежи.

Фановите веднаш им испратија симболи со срциња, а еден од коментарите беше дека „се навистина добар пар“. За оваа прилика манекенката се одлучила за секси издание сочинето од сако, куси панталончиња и впечатливи црвени чизми над колена.

Иако Кристина минатиот пат на следбениците им вети дека кога непосредно ќе се сретнат со Гастоз, ќе открие од каде се познаваат и каква е нивната релација, сепак ветувањето не го исполни, барем засега…

Инаку, за тоа дека Гастоз и „фрлил мерак“ се пишуваше во медиумите и кога тој и поласка за разголените фотографии каде таа позира во долна облека.

Најнови вести

Коронавирус