вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 186
home Познати

Бившата на Аца Лукас има тетоважа која не е за сечии очи

Бившата на Аца Лукас има тетоважа која не е за сечии очи

Поранешната сопруга на Аце Лукас, Соња Вуксановиќ, со која фолкерот ја има ќерката Викторија, отпатува во потоплите краишта, па ги почести своите следбеници со провокативни фотографии.

Таа новата летна сезона  ја отвори уште летото и пред да дојде, во мај, кога започна со објави за бикини пози на социјалните мрежи.

Соња сега одново позира во бикини  со црни тантела и леопардов принт, а во преден план се разбира она што доминира – бујните  разголени гради. Сепак, кога е бившата на Лукас во прашање, кај неа има да се види и нешто друго, што можеби повеќе ја скокотка машката фантазија и од раскошните атрибути.

Станува збор за тетоважата што дискретно ѕирка од долниот дел бикините, исцртана на „скриено“ место, во подножјето на „долината на желбите“. Иако доволно голема за да може да се види дека ја има, сепак умешно скриена, за да не биде достапна за сечии очи. 

Само пејачот своевремено и можеби уште по некој повремно знаат како изгледа целата слика, тетовира на венериниот брег на сексапилната Соња!

Коронавирус