петок, 5. август 2022. Вести денес: 178
home Познати

Битката продолжува: Амбер го понижи Деп, но тој го возвраќа ударот со нејзиното егзотично танцување

Битката продолжува: Амбер го понижи Деп, но тој го возвраќа ударот со нејзиното егзотично танцување

Очигледно, Амбер Херд и Џони Деп продолжуваат да се „борат“ меѓу себе како да се на суд. Имено, откако се дозна за тврдењата на актерката дека нејзиниот поранешен сопруг „боледува од еректилна дисфункција, поради што еднаш ја нападнал неа“, на ред дојдоа нејзините разголени фотографии од периодот кога се занимавала со егзотично танцување.

Во сега незапечатените предистражни документи до кои дојде „Дејли бист“ се наведува дека Деп имал голема желба да го вклучи овој материјал, а потоа го обелоденил пред сите присутни во судницата, како и пред мали екрани.

Нејзиниот тим, пак, не мислеше дека „тоа има врска со тоа зошто тие двајца се најпрво во судница“ и беа остро против.

-Г-дин Деп безобразно се обидува да го прикачи следниот непотребен материјал: голи фотографии од Амбер Херд, реалното ТВ шоу на нејзината сестра, поранешните врски на сестрите, кратката кариера на Херд како егзотичен танчер што се случи многу пред тие двајца да се сретнат, кажаа нејзините претставници.

Коронавирус