четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 5
home Познати

Били Ајлиш е „кралицата“ на трансформацијата: Ги изненади фановите со нова промена (ФОТО)

Били Ајлиш е „кралицата“ на трансформацијата: Ги изненади фановите со нова промена (ФОТО)

Иако неодамна ја обои косата сина, пејачката Били Ајлиш ги изненади своите обожаватели со драстична промена во својот изглед.

Таа ја обои косата во темно кафена боја и се пофали пред своите следбеници. Покрај тоа, таа ја скратила и косата.

Дали ви недостигав?, напиша Били во описот на фотографијата.

Нејзината фотографија за еден ден доби повеќе од 12 милиони лајкови, а под неа следеа само реакциите на воодушевените обожаватели.

„Што?“, „О Боже“, „Нема шанси“, „Ох, ти си толку добрa“, „Преубава“, „Ова изгледа премногу добро“, „Дали е ова реално?“, „Те молам дај повеќе слики „. , „Во овој момент те има само тебе и светот околу тебе“, „Врискам“, „Омажи се за мене“, напишаа нејзините фанови.

Најнови вести

Коронавирус