среда, 7. декември 2022. Вести денес: 177
home Познати

Бил заљубен до уши- оваа девојка Дарко Лазиќ лудо ја сакал пред Ана (ФОТО)

Бил заљубен до уши- оваа девојка Дарко Лазиќ лудо ја сакал пред Ана (ФОТО)

Веќе е извесно дека разводот на бракот на пејачот Дарко Лазиќ и Ана Севиќ е реалност. Парот неколку години беше во брак и од него ја имаат ќерката Лорена.

Пред Ана, која го залудела Дарко, тој до уши бил вљубен во непозната црнка.

Тој бил многу заљубен во неа, за што сведочат фотографиите кои и денеска стојат на неговиот Фејсбук профил.

Јавно зборувал за љубовта со неа, но врската со извесна Драгана опстојала само една година.

Qatar 2022