понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 59
home Познати

Биковиќ има брат кој станал монах- кога ќе го видите како изгледа ќе останете во неверување (ФОТО)

Биковиќ има брат кој станал монах- кога ќе го видите како изгледа ќе останете во неверување (ФОТО)

Српскиот актер кој е славен низ целиот свет, а најмногу во Русија поради улогите во многу филмови во оваа држава е еден од најпопуларните актери во денешно време.

Сепак малкумина знаат дека тој има брат кој не се занимава со актерство, туку со сосема друга работа.

Тој ретко се појавува во јавноста се вика Михаил и е монах во манастир во близина на Ваљево.

Двајцата браќа се разлика 16 години и многу си личат, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус