четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 135
home Познати

Бикини кое покрива малку: Бела Хадид ја разбуди фантазијата кај мажите (ФОТО)

Бикини кое покрива малку: Бела Хадид ја разбуди фантазијата кај мажите (ФОТО)

Бела Хадид престојува во Мајами по повод уметничкиот настан „Art Basel“.

23-годишниот модел се релаксираше покрај базен со пријателки во разнобојни бикини, а папараците не пропуштија да ја овековечат нејзината денска забава.

Најнови вести

Коронавирус