сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 52
home Познати

Бијонсе позира и заведува, а сите гледаат на едно место (ФОТО)

Бијонсе позира и заведува, а сите гледаат на едно место (ФОТО)

Бијонсе често ги изненадува фановите објавувајќи фотографии на социјалните мрежи.

Таа е една од најпосакуваните жени во светот, а како што минуваат годините, таа изгледа станува уште посекси.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

40-годишната пејачка сега позираше во креација потпишана од Александар Воте и изгледаше одлично. Сепак, нејзиното деколте привлече најмногу внимание.

Сите ги погледнаа нејзините гради и ги коментираат.

Коронавирус