четврток, 15. април 2021. Вести денес: 2
home Познати

Бијонсе на гала вечера се појавила во фустан под кој не се носат гаќички! (ФОТО)

Бијонсе на гала вечера се појавила во фустан под кој не се носат гаќички! (ФОТО)

Бијонсе на гала вечерата на американсиот музички продуцент Клив Давис се појавила во провокативен црвен фустан, кој дефинитивно не можел да помине незабележан.

Фустанот со шлиц до колкот откри дека Бијонсе не носи гаќички на себе (барем, не оние со класичен облик), а исто така впечатливо беше и нејзиното декоте.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Пејачката со фотографија се пофали на Инстаграм каде за само неколку часа доби повеќе од два милиони лајкови и доста коментари. „Совршена си“, „Зошто ми го правиш ова“ – пишувале воодушевените фанови.

Американските медиуми пренесуваат дека Бијонсе на забавата која беше организирана по повод доделувањето на „Греми“ наградите, каде се појавила во друштво на својот сопруг Џеј Зи.

 

Најнови вести

Коронавирус