четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Бијонсе доживеа невиден срам: Среде концерт се симнуваше по „мајсторска“ скала (ВИДЕО)

Бијонсе доживеа невиден срам: Среде концерт се симнуваше по „мајсторска“ скала (ВИДЕО)

На почетокот на концертот во Варшава, Полска, Бијонсе се појавила на „летечка бина“ облечена во трико и високи чизми, но кога требаше да се симне се појави проблем – како?

Организаторите веднаш понудија скала на продолжување и по неколку минути убедување со пејачката и силно бодрење од публиката, која извикуваше „Бијонсе, можеш!“, таа се симна.

Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи во моментов се на светска турнеја.

Најнови вести

Коронавирус