среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Бибер ги потресе фановите со трогателна објава на Инстаграм

Бибер ги потресе фановите со трогателна објава на Инстаграм

На своите фанови пејачот Џастин Бибер им упати трогателна порака на Инстаграм.

Џастин во пораката открил дека не се чувствува добро и ги замолил да се молат за него.

„Само сакав да ве известам што се случува, во надеж дека моите зборови ќе допрат до вас. Многу ми е тешко. Се чувствувам неповрзано и чудно. Секогаш се подобрувам, па не сум загрижен, но сакав да се јавам и да ве замолам да се молите за мене. Богот е верен и вашите молитви навистина делуваат, ви благодарам…” , напиша Бибер на Инстаграм.

Најнови вести

Локални избори 2021