петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 2
home Познати

Безвременска убавина – Моника Белучи (ФОТО)

Безвременска убавина – Моника Белучи (ФОТО)

Таа има 56 години, а на нејзиниот изглед завидуваат и двојно помладите. Со децении и една од најубавите жени во светот, таа е симбол за убавина и се вика – Моника Белучи.

Актерката сними нова фотосесија за Долче и Габана, па се најде на насловната страна на „Вог“ Италија.

 

 

Најнови вести