недела, 12. јули 2020. Вести денес: 102
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

home Познати

Безобразни фотографии од Ријана за големиот празник: „Во ред, знаеме дека си згодна, но Божиќ е“

Безобразни фотографии од Ријана за големиот празник: „Во ред, знаеме дека си згодна, но Божиќ е“

„Време е да го шириме празничниот дух и да ги отвориме подароците од Дедо Мраз“ – порача  пејачката Ријана (31)  која се соблекла да го промовира својот моден бренд за долна облека за Божиќ.

Фотографиите на Ријана во голо издание додека позира  топлес се појавија на страницата на Инстаграм на профилот на Ријана „Savage x Fenty“, а сето тоа се всушност реклами за нејзината нова колекција за долна облека.

Сепак, за овој голем празник би било попристојно да објавеше други фотографии. За промоција на своето згодно тело, можеше да почека друг ден.

Така, освен комплиментите дека е згодна имаше и низа негативни коментари.

 

View this post on Instagram

 

Mer-RIH ❌MAS to all, and to all a Savage night 🖤 #TisTheSavage

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

Парламентарни избори 2020