понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 33
home Познати

Безобразни +18 фотографии на победниците на Евровизија – немојте да не пријавувате затоа што таа клечи на колена и го прави ова!

Безобразни +18 фотографии на победниците на Евровизија – немојте да не пријавувате затоа што таа клечи на колена и го прави ова!

Дамиано Давид од италијанскиот бенд Манескин, кој триумфираше на Евровизија, периодов со своите колеги од бендот го живее својот сон.

Тие имаат вртоглава популарност и турнеја низ цела Европа каде со восхит се дочекани од фановите.

Но, тие не престануваат ни со скандалите.

Откако Дамиано позираше со кармин, високи потпетици, женска долна облека, сега на официјалниот профил прикачија смели фотографии на кои има интимни бакнежи и допири, веројатно помеѓу членовите од бендот, а на едната фотка скандалозниот вокалист носи бисери на себе.

Во описот на фотографиите стои: „Сакам да го допирам твоето тело…“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Måneskin (@maneskinofficial)

Најнови вести

Коронавирус