четврток, 16. септември 2021. Вести денес: 94
home Познати

Безобразен настап на Карлеуша: По танга и со речиси гол задник ги забавуваше гостите но и корисниците на социјалните мрежи (ФОТО)

Безобразен настап на Карлеуша: По танга и со речиси гол задник ги забавуваше гостите но и корисниците на социјалните мрежи (ФОТО)

Јелена Карлеуша имаше настап во Виена, а за својот перформанс во главниот австриски град имала нов имиџ. Поточно нова фризура.

 

View this post on Instagram

 

Hello Vienna! In “Tresor” tonight!? Let’s get it⚡️⚡️⚡️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Имено, Карлеуша пред настапот се пофали со новата физура.

Карлеуша се појавила со провокативен стајлинг, односно во проѕирен костим, ама тоа не било се.

Наводно како што објавуваат српските медиуми та имала и доста провокативен настап, во еден момент замешало сосвојот задник па дури и се удираше по него, а сето тоа го објави на социјалната мрежа на Инстаграм.

Коронавирус