сабота, 3. јуни 2023. Вести денес: 0
home Познати

БЕЗ ШМИНКА И СО МОДРО ЛИЦЕ – Ана Бекута цела во црно се појави на комеморацијата на починатата нејзина љубов (ФОТО)

БЕЗ ШМИНКА И СО МОДРО ЛИЦЕ – Ана Бекута цела во црно се појави на комеморацијата на починатата нејзина љубов (ФОТО)

Српската пејачка Ана Бекута цела во црно се појави на комеморацијата на својот покоен партнер Милутин Мркоњиќ со кој беше во емотивна врска скоро цела деценија.

Пејачката дојде во црн фустан во друштво на својот син Игор и внуците кои седеа во прв ред.

Српскиот политичар е и почесен претседател на Социјалистичката партија на Србија (СПС), а на таа функција бил реизбран во 2010 година.

ФОТО:ТЕЛЕГРАФ.РС