среда, 29. март 2023. Вести денес: 0
home Познати

Без облека на минусни температури: Убавата Кендал позира како што никој друг не би се осмелил (ФОТО)

Без облека на минусни температури: Убавата Кендал позира како што никој друг не би се осмелил (ФОТО)

Кендал Џенер се искачи на врвот на планина со снег за да се слика  и да заработи уште некој милион за себе.

Сето ова не би било толку чудно, ако тоа не го направеше без облека на себе, на минусни температури.

Позира само во розов танга костим за капење и длабоки чизми за снег.

 

View this post on Instagram

 

fuck it’s cold

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

loading...

Најнови вести