понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 173
home Познати

Без градник на себе ги излуди фановите- Џенифер Лопез никогаш посекси во прекратко фустанче (ФОТО)

Без градник на себе ги излуди фановите- Џенифер Лопез никогаш посекси во прекратко фустанче (ФОТО)

Славната пејачка Џенифер Лопез важи за една од најсексапилните жени на сите времиња, а овој пат тоа само повторно го потврди објавувајќи жешка фотографија.

Фановите првото нешто што го забележаа кај пејачката беше нејзините голи гради кои беа без градник.

Според коментарите на социјалните мрежи, фановите се едногласни пејачката не изгледала никогаш посекси.

Најнови вести

Коронавирус