петок, 29. јули 2022. Вести денес: 133
home Познати

Без гаќички пред Ајфеловата кула во Париз: Ванда Икарди повторно ја разгоре машката фантазија

Без гаќички пред Ајфеловата кула во Париз: Ванда Икарди повторно ја разгоре машката фантазија

Ванда Икарди, сопругата на фудбалерот од ПСЖ, Мауро, повторно ја разбуди фантазијата на своите следбеници на Инстаграм.

Сепак, очигледно е дека овојпат малку претерала. Се фотографирала сред бел ден недаеку од Ајфеловата кула во Париз.

Неодамна, Ванда ја објавила и причината зошто поставува провокативни фотографии на социјалната мрежа Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Iba volando con las alas rotas ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

„Со своите сексапилни фотографии забавувам многубројни фанови, особено во моментите кога не се премногу среќни, а добивам и многу убави комнетари“ – појаснила Ванда.

Таа на социлајната мрежа Инстаграм има шест милиони следбеници, а провокативните фотографии кои што ги објавува во иднина ќе бидат во многу поголем број.

 

View this post on Instagram

 

Notte ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

View this post on Instagram

 

Truco o travesura ? Dulces ??no tengo

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Коронавирус