четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 170
home Познати

БЕЗ ФОТОШОП: Карлеуша се појави на настап во еден ноќен клуб и шокираше со изгледот (ФОТО)

БЕЗ ФОТОШОП: Карлеуша се појави на настап во еден ноќен клуб и шокираше со изгледот (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша не настапуваше никаде за Новата година, но затоа одлучи да ја изненади публиката со настап во белградскиот клуб „Казино“.

Меѓутоа, кога чекореше по сцената, многуммина забележаа дела и понатаму се мачи со вишокот килограми.

Во еден момент се чинеше дека и надградбата на косата и попушти. Повеќе фотографии од настапот на Карлеуша погледнете во продолжение.

Карлеуша на својот Инстаграм профил објави фотографии кои се прилично обработени и во споредба со овие погоре изгледаат поинаку.

Дали Јелена со помош на Фотошоп се обиде да се разубави, проценете сами.

Well hello? #versacegirl

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

? #versacegirl @versace_official @donatella_versace

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Blonde ambition

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Progressive muscle relaxation ???????‍♀️????⚡️??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус