четврток, 23. март 2023. Вести денес: 65
home Познати

Беше во врска со Рада Манојловиќ, но сега го покажа вистинското лице- по фотографијата на Милан Станковиќ ќе паднете во транс (ФОТО)

Беше во врска со Рада Манојловиќ, но сега го покажа вистинското лице- по фотографијата на Милан Станковиќ ќе паднете во транс (ФОТО)

Популарниот пејач Милан Станковиќ по се изгледа води голема грижа за својот изглед, а неговиот приватен живот од секогаш ја интересирала јавноста.

Овој пат јавноста можеше да се увери во неговиот сексапил споделувајќи со фановите фотографија на својот Инстаграм профил.

Поранешното момче на Рада Манојловиќ се качи на фламинго гума за пливање, а неколку минути потоа следуваше пресврт…

Откако тој ја сподели фотографијата опишувајќи ја „Среќно лето сите кои го слават“, пејачот беше преплавен од илјадниците коментари под фотографијата, погледнете.

Srećno leto svima koji slave ?

A post shared by MILAN STANKOVIC (@milanstankovic) on

loading...