вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Беше во врска со Аца Лукас, имаше 30 килограми повеќе- се повлече од сцената, а еве како изгледа денес (ФОТО)

Беше во врска со Аца Лукас, имаше 30 килограми повеќе- се повлече од сцената, а еве како изгледа денес (ФОТО)

Пејачката која своевремено голема популарност стекна со добрите настапи во најголемите белградски клубови, но и регионални, Даниела Враниќ, помина многу работи во животот.

Имаше проблем со штитната жлезда, 30 килограми повеќе, во 2015-та доживеа сообраќајна несреќа, а своевремено беше во врска и со Аца Лукас.

Даниела потоа се повлече од сцената и повеќе не се појавува во јавноста како некогаш. И понатаму се занимава со музика, а што се однесува до физичкиот изглед, се случи трансформација.

Во галеријата погледнете како денес изгледа.

Beogradski pobednik?

A post shared by Danijela Vranić (@danijelavranicofficial) on

Ona moja???

A post shared by Danijela Vranić (@danijelavranicofficial) on

?

A post shared by Danijela Vranić (@danijelavranicofficial) on

@estradne_fotke makeup_studio_emily #danijela vranic#

A post shared by Danijela Vranić (@danijelavranicofficial) on

?♥️[email protected]_srudio_emily #danijelavranic#

A post shared by Danijela Vranić (@danijelavranicofficial) on

Hej …..❤️helloo from Zlatibor♥️♥️♥️

A post shared by Danijela Vranić (@danijelavranicofficial) on

Коронавирус