вторник, 28. март 2023. Вести денес: 102
home Познати

Беше старлетата со најубава коса, а сега ги шокираше фановите: Од новиот потег на Наташа многумина се загрижија

Беше старлетата со најубава коса, а сега ги шокираше фановите: Од новиот потег на Наташа многумина се загрижија

Наташа Радан, старлета и поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, беше препознатлива по секогаш долгата, надградена коса, а нејзиното ново издание кое го претстави на своите следбеници на Инстаграм буквално ги шокираше сите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Radan (@natasa.rr)

Таа сега е речиси без коса!

Од само за неа познати причини, таа целосно ја скрати косата. Наташа има убаво лице и дури и во ова издание е убава девојка. Така коментираат корисниците на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Radan (@natasa.rr)

Тоа што загрижува најмногу, е пораката која старлетата ја напиша на фотографијата.

„Сите треба да научиме да се казнуваме себеси кога правиме грешки. Сама свој Аркан“ – напиша Наташа.

 

loading...

Најнови вести