среда, 1. декември 2021. Вести денес: 164
home Познати

Беше слатката ѕвезда на Дизни, а денес глуми во порно филм (ФОТО)

Беше слатката ѕвезда на Дизни, а денес глуми во порно филм (ФОТО)

Кусиот порнографски филм „Тој и таа” , што го напиша и го режираше познатата актерка и ЛГБТ активистка Бела Торн (21) ќе има премиера на Меѓународниот фестивал во Оленбург од 11 до 15 септември.

Актерката, која се стекна со светска слава во улогата на ЦеЦе Џоунс во продукција на Дизни каналот, сега режира и игра во филм продуциран од порно страницата Порнхаб.

-Многу сум среќна што Порнхаб реши да го продуцира овој филм. Веќе долго време барав продуцентска компанија. Луѓето се плашат да направат филм како овој, кога станува збор за доминација и однесување помеѓу маж и жена и начините како таа врска може да тргне наопаку , рече Торн.

Најнови вести

Коронавирус