петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 158
home Познати

Беше слатката буцка во „Очајни домаќинки“, денес е убавица која нема да ја препознаете (ФОТО)

Беше слатката буцка во „Очајни домаќинки“, денес е убавица која нема да ја препознаете (ФОТО)

„Преубава си. Ми недостига серијата само поради тебе и твојата насмевка“ коментирале фановите на фотографија која ја постави Медисон Де Ла Гарсе која наполни 16 години, а сите се сеќаваме на неа како на малата буцка од серијата „Очајни домаќинки“.

 

Медисон од 2008 до 2012 глумеше ќерка на Габи Солис во најпознатата серија „Очајни домаќинки“, а после тоа се појави во неколку и улоги во серии.

prom 2018 ?✨

A post shared by Madison De La Garza (@maddelagarza) on

Малата буцка сега порасна и се повеќе личи на својата сестра Деми Ловато.

pre-sweet 16 ??

A post shared by Madison De La Garza (@maddelagarza) on

Медисон вели дека сестра и е посебна за неа и дека ја штити и советува, баш како што доликува на постара сестра.

Коронавирус