сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 88
home Познати

Беше слатка девојка, а потоа се деформираше: Пејачката претера со операциите, а тврди дека само се здебелила (ФОТО)

Беше слатка девојка, а потоа се деформираше: Пејачката претера со операциите, а тврди дека само се здебелила (ФОТО)

Пејачката Александра Младеновиќ неодамна беше критикувана за својот изглед, а сега реши да одговори на сите кои и испратија негативни коментари.

Таа сега зборуваше за сè и откри дека освен што се здебелила и добила вишок килограми, има и еден здравствен проблем.

-Се обидувам да не се грижам за разните коментари. Единствено што направив беа градите и устата. Ништо повеќе! Фотографиите од неодамнешното гостување се многу лоши и изгледаше како да сум правела и други работи, беа сликани од најлош можен агол. Инаку, качив седум килограми. И не само тоа, имам мала хормонална нерамнотежа, така што лицето ми се надува, така што ова што го пишуваат и зборуваат е глупост и не ме допира. Што треба да направам? Да се заклучам дома и да не бидам ни на мапата? Луѓето се чудни, навистина,  рече Александра Младеновиќ за „Стар“.

Ретко кој верува дека нејзиното лице е деформирано од седумте килограми, нели?