вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 165
home Познати

Беше обична девојка која стана пејачка, а потоа дозна за пластичната хирургија: Се измени од глава до пети, ја препознавате ли? (ФОТО)

Беше обична девојка која стана пејачка, а потоа дозна за пластичната хирургија: Се измени од глава до пети, ја препознавате ли? (ФОТО)

Многу пејачи ги менуваат своите стилови од почетокот на кариерата, особено промените доаѓаат со годините.

Иако во минатото не сите пејачки имаа можност да си дозволат естетски операции кои беа прескапи, истото не важеше и за српската пејачка Марина Висковиќ која речиси е непрепознатлива денес и на почетокот на кариерата.

Имено додека таа пред 10 години изгледаше сосема пристојно и скромно, денес изгледа на пластична барбика, пишуваат српските медиуми.

Таа во јавноста е позната по емотивните текстови и балади по што лудуваа многу фанови.

Коронавирус