четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 100
home Познати

Беше најзгодна пејачка на Балканот, па стана многу дебела: Денес Ана Николиќ изгледа вака (ФОТО)

Беше најзгодна пејачка на Балканот, па стана многу дебела: Денес Ана Николиќ изгледа вака (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ извесно време беше со прекумерна тежина откако се породи и стана мајка, а постојано се обидуваше да изгуби тежина.

Сепак, сега тоа и тргна од рака, а споредено со старите фотографии, изгледа како некоја магија.

Ана започна со напорни тренинзи пред неколку месеци, а сега објави фотографија од теретаната каде може да се види дека е преполовена и речиси изгледа атрактивно и витко како порано.

 

View this post on Instagram

 

Sport…MOJA STRAST!

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

„Спорт, моја страст“, напишала Ана, укажувајќи на нејзината фигура.

Следбениците и фановите беа воодушевени од резултатите и порачаа само да продолжи во исто темпо.

Qatar 2022