вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Беше најубавата жена во Југославија: Денес има 56 години и сè уште е секс бомба (ФОТО)

Беше најубавата жена во Југославија: Денес има 56 години и сè уште е секс бомба (ФОТО)

Некогашната мисица на Југославија, Ана Сасо, беше една од најубавите жени на овие простори.

Посакуваната титула ја доби во далечната 1982-ра година.

Ана денес има 56 години, а уште со својот изглед заведува каде и да се појави.

Убавицата е активна на Инстаграм каде со своите фанови споделува фотографии.

Онаму каде позира во бикини се гледа дена сè уште е секс бомба.

 

View this post on Instagram

 

Nema opisa ??

A post shared by Ana Sasso (@sasso.ana63) on

 

View this post on Instagram

 

???

A post shared by Ana Sasso (@sasso.ana63) on

Најнови вести

Коронавирус