понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 32
home Познати

Беше најслаткото девојче кое со гласот ги освои сите: Погледнете како изгледа и што прави сега Кони Талбот (ФОТО+ВИДЕО)

Беше најслаткото девојче кое со гласот ги освои сите: Погледнете како изгледа и што прави сега Кони Талбот (ФОТО+ВИДЕО)

Ако сте љубител на реалните музички шоуа, тогаш сигурно се сеќавате на неодоливата Кони Талбот. Русокосото девојче во 2007 година стигна во финалето на Britain’s Got Talent. Имаше само 6 години.

Иако не победи, улогата на финалист и овозможи на Кони да започне своја музичка кариера.

Денес таа има 17 години и пет албуми зад себе.

Талентираната тинејџерка постојано споделува фотографии и видеа на Instagram.

Нејзините најнови фотографии брзо станаа хит на интернет.