понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 144
home Познати

Беше најсимпатичната русокоса во Холивуд, а потоа се уништи со пластичните операции (ФОТО)

Беше најсимпатичната русокоса во Холивуд, а потоа се уништи со пластичните операции (ФОТО)

Холивудската актерка Мег Рајан стана светски позната благодарејќи им на романтичните комедии  како што се „French Kiss”, „Kate & Leopold”, „You’ve Got Mail”.

Убавата актерка потоа изненадувачки исчезна поради тоа што знаела колку Холивуд е суров кон жените во одредени години од животот и одлучила да се подмлади. Желбата засекогаш да остане млада дефинитивно скапо ја чинела.

Рајан на крајот на минатиот век беше миленичка на публиката. Симпатичната русокоса актерка секогаш знаеше како да предизвика насмевка на лицето кај публиката.

Но, по неколкуте пластични операции на лицето  Мег Рајан е непрепознатлива.

-Направила премногу промени. Таа веќе не изгледа како Мег што ја знаеме и во која бевме вљубени, изјави режисерот на филмот „Kate & Leopold“, Џејмс Манголд.

Промената на лицето Мег Рајан ја започна со филер за усните, но за жал убавата актерка не застана тука.