недела, 5. декември 2021. Вести денес: 42
home Познати

Беше најпозната бинго девојка па целосно ја снема од пред малите екрани- Натали Грубовиќ повторно застана пред камера (ФОТО)

Беше најпозната бинго девојка па целосно ја снема од пред малите екрани- Натали Грубовиќ повторно застана пред камера (ФОТО)

Поранешната Бинго девојка Наталија Грубовиќ откако се породи пред повеќе од една година и на свет донесе девојче не ја гледаме на екраните.

Убавата Натали сега беше на гости во Скопје, а таа прилика ја искористија екипата од ТВ магазинот „Бекстејџ“, чија понуда Натали ја прифати да се појави пред нивната камера, па го зема микрофонот и се фотографираше.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by nataligrubovic (@nataligrubovic) on

Коронавирус